Warsztaty

Termin: 14 kwiecień 2020 , 18:00 – 20:30

Opis: Na warsztatach online poznasz oraz dowiesz się czym są heurystyki Jakoba Nielsena. W trakcie warsztatów wspólnie przeprowadzimy badanie, po czym każdy z uczestników samodzielnie wykona audyt strony i aplikacji na podstawie 10 heurystyk. Dowiesz się w jaki sposób napisać podsumowanie oraz rekomendacje z badania. Warsztaty są skierowane dla osób początkujących. Każdy z uczestników otrzyma potwierdzenie uczestnictwa w warsztatach. Warsztaty będą nagrywane więc zawsze będziesz mógł do nich wrócić !!!

Prowadząca: Karolina Płaskowicka – Redaktor naczelna UX Magazynu, projektantka UI/UX, pasjonatka przemyślanych rozwiązań technologicznych.

Cena warsztatów: 150 zł. 30% opłaty od każdego uczestnika będzie przeznaczone na walkę z koronawirusem. Pieniądze zostaną przekazane na zbiórkę: https://www.siepomaga.pl/koronawirus

Zapisy: Osoby zainteresowanie zapraszamy do kontaktu poprzez maila: warsztaty@uxmagazyn.pl (w treści: heurystyka, imię, nazwisko).

Termin: 28 kwiecień 2020, 18:00 – 20:00

Opis: Na warsztatach online dowiesz się czym jest persona?, jak stworzyć dobrą personę?, dlaczego warto tworzyć persony?, czym jest mapa empatii?, jak stworzyć dobrą mapę empatii?. Warsztaty skierowane są dla osób początkujących, które chcą zapoznać się z tematem tworzenia person oraz mapy empatii. W części praktycznej każdy z uczestników stworzy personę oraz mapę empatii. Każdy z uczestników otrzyma potwierdzenie uczestnictwa w warsztatach. Warsztaty będą nagrywane więc zawsze będziesz mógł do nich wrócić !!!

Cena warsztatów: 120 zł

Prowadząca: Karolina Płaskowicka – Redaktor naczelna UX Magazynu, na codzień projektantka UI/UX. Miłośniczka przemyślanych rozwiązań cyfrowych.

Zapisy: Osoby zainteresowanie zapraszamy do kontaktu poprzez maila warsztaty@uxmagazyn.pl (w treści: persona, imię, nazwisko).Każdy uczestnik dostanie potwierdzenie uczestnictwa w warsztatach.