O nas

Jesteśmy kreatywnym zespołem, pełnym pasji i zaangażowania. Naszym celem jest rozpowszechnianie wiedzy, która umożliwi projektowanie bardziej przemyślanych rozwiązań dla każdej grupy odbiorców. Chcemy aby UX magazyn pomógł Wam w samorozwoju, poszerzeniu własnych horyzontów oraz zdobyciu inspiracji
Karolina Płaskowicka – redaktor naczelna UX Magazynu, na codzień projektantka UI/UX, mentorka w programie Design Mentorship. Miłośniczka przemyślanych rozwiązań cyfrowych. Prywatnie kocha psy, konie, góry i dalekie podróże.

Kaja Kornacka – jest specjalistą UX / UI z pasją do rozwiązywania problemów i tworzenia przydatnych rzeczy dla prawdziwych ludzi. Z wykształceniem pedagogicznym i zainteresowaniami socjologicznymi, stara się zrozumieć potrzeby ludzi i wdrożyć je w pięknym oprogramowaniu. Kiedy nie projektuje, możesz ją spotkać grającą w gry planszowe lub RPG, spoglądającą przez teleskop na galaktyki daleko, daleko stąd lub grającą na pianinie „Rzuć grosza Wiedźminowi”.

Sandra Fojcik – absolwentka Grafiki o specjalizacji UX Design. Zawodowo pracuje jako grafik, głównie freelancer. Interesuje się tematyką UX/UI Designu oraz Web Designu. Chętnie udziela się społecznie jako wolontariusz, dlatego po godzinach działa w stowarzyszeniu Women in Technology.

Ewa Kubaszewska – redaktor prowadząca w UX magazynie. Na co dzień pracuje w TAILORS Group przy digitalowych projektach CSR i ESG. Absolwentka kierunków dziennikarstwo i komunikacja społeczna (I stopnia) oraz filologii polskiej (II stopnia). Poprzez fanpage Swan Graphics na Facebooku (https://www.facebook.com/swan1.graphics/) próbuje swoich sił w szeroko pojętej satyrze, bo wierzy, że jeśli jej się podoba to, co robi, komuś innemu na świecie też może. WWO.